ALIAS - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtItalishtDanezeFrengjishtTurkishtGjermanishtPortugezePortugezePolakeAnglishtÇekeHollandezeALIAS

27 Janar 2005 03:20
     Great platform game and great animation of the characters. A and D to move, spacebar to jump. Mouse to aim and shoot. Have fun!Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashFA18 - Strike force - AksionKite battle - タレコミ - SporteRaumschiffspiel (Loja e Anijes kozmike) - Aksion
World Cup Pinball - Lojra te vjetraSquare 2 - SforcimFloatin' sulm - AksionOdd bods - SforcimNeon Rider - Sport me motora
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.