Bomb jack - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtHollandezeTurkishtDanezeSpanishtFinlandishtFrengjishtPolakeHebraishtGjermanishtRomanishtAnglishtPortugezePortugezeÇekeBomb jack

20 Maj 2005 09:02
     Bomb Jack arcade game released by Tecmo in 1984 was converted to flash by hairybulletgames.com. Collect all Bombs to advance to next level. Use LEFT & RIGHT to move and SPACE to jump.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashDefender - Lojra te vjetraAir Typer - SforcimSort it out - Strategji
Chopper drop - Lojra te vjetraSpace maze - SforcimPyroBlossom - SforcimFantastic contraption - StrategjiCaptain Dan vs Zombie Plan - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.