Way of the Samuraï - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFinlandishtHebraishtFrengjishtTurkishtSuedishtHollandezeDanezeGjermanishtItalishtKatalonjeÇekeWay of the Samuraï

1 Qershor 2007 05:28
     A nicely designed japanese mini-game, developed by a Japanese company called Spike, authors of the popular Kill & run, Elvandia Story and many others. Each time the door opens, you will face 1 or 2 buddies. You must press the left or right arrow to swing the sword on the right side and kill the bad guy. This game will test your reaction time and coordination skills.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashNeon - AksionNobuyuki Forces 3 - AksionUp Beat - Qejf
Thunder Plunder - StrategjiJungle attitude - Xtrem SnowBoarding - SporteThe blue button game - SforcimWhiteout XL - SporteDraw my thing - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.