Building Blaster 2 - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtKineze e thjeshtuarFinlandishtBuilding Blaster 2

23 Maj 2010 17:45
     Excellent and fun destruction physics game. Place bombs to blast the buildings to clear the red zones.

Play also Building Blaster 1Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPolar Dash - SporteFilp Out! - StrategjiSpace teenagers - Lojra te vjetra
Synapsis 2 - AventureBobo's cheese - SforcimONONMIN - StrategjiGreens Survive when Reds Die - StrategjiImpulse - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh ifun2 ( 25 Gusht 2010 10:22) : nice game
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.