Click Red - loja
Drejtoria Lojrat
Kineze e thjeshtuarItalishtFinlandishtRomanishtGjermanishtHollandezeItalishtSpanishtPortugezePortugezePolakeTurkishtFrengjishtAnglishtÇekeClick Red

16 Qershor 2005 10:44
     Click on the moving red rectangle within each level. If you do not Click Red, you go back a level. Try to make it through all 10 levels in the shortest time possible.

Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashThow me - QejfALIAS - AksionRigby - Qejf
Shigjetat Pub - SporteMamezo - QejfFlash Starcraft Action 5 - Lojra te vjetraRoly Poly - QejfPanic - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh game54 ( 3 Shtator 2007 19:50) : fini en 126 secondes
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.