Conqueror - loja
Drejtoria Lojrat
HollandezeFinlandishtDanezeGjermanishtItalishtFrengjishtSpanishtPolakePortugezePortugezeAnglishtÇekeTurkisht



Conqueror

11 Tetor 2005 09:46
     Conqueror is a turn-based, multiplayer strategy game very much like Risk that takes place on a map of medieval Europe. Play on the web against as many as 16 human or AI opponents, for games as short as 30 minutes or as long as 4 hours.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jp



Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashSilly Sausage - AksionBlob Wars - StrategjiLunar mouse house 3 - Sforcim
Blocis - StrategjiRussian labyrinth - StrategjiNje qen per çdo stine - AksionJames Bond - From Russia With Love - Sport me motora模拟特种兵 ( Special force soldier ) - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Örümcek-Adam ( 14 Qershor 2007 18:56) : Oyun nasıl oynanıyo çözen varmı
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.