Cubeoban - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtGjermanishtTurkishtPolakePortugezePortugezeFrengjishtAnglishtFinlandishtÇekeCubeoban

16 Mars 2005 02:24
     Another puzzle game remake. The objective is to push/pull all the blocks to their corresponding lights, by clicking on the blocks and drag them in the direction you want to push them. A very smart game!
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashHaunt The House - QejfSuper web soccer - SporteIce breaker - Qejf
Doctor Who Cyber Assault - StrategjiAlbanese - Lojra te vjetraSpikey's Bounce Around - StrategjiMansion impossible - StrategjiTactics Arena Online  - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.