Dodge - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtPolakeAnglishtÇekeFrengjishtDodge

27 Maj 2009 00:54
     A twist on a classic arcade concept. Enemy missiles seek for you, move, dodge and make them kill each other!
WASD or Arrow Keys to move.
P to pause.
M to mute.

Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashJorinapeka - StrategjiUrban Dead - Lojra me shume lojtareEclipse polarity - Aksion
Aim at the Wastepaper Basket (Cyrkam Airtös) - QejfLight bot - QejfRich racer - Sport me motoraRed team - SforcimDodge - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.