Drunk driver - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtFinlandishtPortugezePortugezeHollandezePolakeFrengjishtItalishtNorvegjishtGjermanishtAnglishtÇekeDrunk driver

19 Korrik 2006 07:01
     This game is a nice and original twist on the Copter game's concept. This version offers a more realistic environnement (roads and cars) that make it "more alive" than copter. You only need one key, the spacebar, to avoid the cars and trucks that stands on your way.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashTobby balloon - AksionWogger World - AventureIce breaker - Qejf
Ballistic Biscuit - AksionSubmachine - AventureTanks - StrategjiNeon Rider - Sport me motoraThe Mile High Club - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.