Duck Fight - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFinlandishtHebraishtItalishtHollandezeFrengjishtSpanishtÇekeKatalonjeDuck Fight

31 Gusht 2007 06:14
     A simple and funny Shockwave 3D shooter by the japanese team "Bamse". The space bar to fire and the arrow keys to move.
Another Shockwave game by Bamse : Backlash.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashInternational Kungfu Warior - QejfThe amazing potato drive - QejfToytown Tower Defense - Aksion
Puff's skate jam - QejfSplume - SforcimPanic in the Skyscraper - SforcimMamezo - QejfInvisible quest 2 - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.