Fly Sui - Chopsticks game - loja
Drejtoria Lojrat
Kineze e thjeshtuarItalishtNorvegjishtGjermanishtPortugezePortugezePolakeFrengjishtTurkishtFinlandishtAnglishtÇekeFly Sui - Chopsticks game

4 Mars 2005 03:58
    
Japanese game developers are crazy but damned creative. This is a crazy game where you must kill the flies that are buzzing around your noodles with your chopsticks!Shqip


Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashRobotrage - Lojra me shume lojtareMinigolf - Lojra me shume lojtareRobotron: 2084 - Lojra te vjetra
Air battle - AksionThe best old nintendo games - Lojra te vjetraThe Upside Down Show Game - QejfHK Café - SforcimRoad blocks - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.