High wheels - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtFrengjishtPortugezePortugezeTurkishtGjermanishtNorvegjishtHollandezePolakeAnglishtFinlandishtÇekeHigh wheels

8 Mars 2005 17:51
     You have 5 minutes to gather as many red dots as you can.
Use SPACE to jump. Jump on the sticky wheels and jump off from the wheels in the right moment to move around.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashRayspline (3D space shoot them up) - AksionFrosty Flips - SporteSki jump - Sporte
Win a gold fish - Ping-Pong ball cannon - StrategjiObnOxius - StrategjiHotel - AventureRED - SforcimThe haunted ruins - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh To1ne ( 29 Korrik 2007 16:26) : Great game, along with other on that site!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.