Invisible quest 2 - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtGjermanishtHollandezeAnglishtFrengjishtPolakeTurkishtPortugezePortugezeKatalonjeÇekeInvisible quest 2

15 Nentor 2006 18:59
     A challenging game by Nicolás Fischman. Take the mouse cursor to the start. It becomes invisible and you must drive it to the finish withtout touching the walls. The surrounding eyes help you to locate the cursor through the maze as they always look at it.Shqip

Prezantuar nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashTimed climb - StrategjiThing thing 2 - AksionYard Invaders - Aksion
The triangle game - StrategjiKlax 3D - Lojra te vjetraTealy Orangey - SforcimSmash back - AksionTork - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.