Jump - loja
Drejtoria Lojrat
KatalonjeSpanishtKroateHebraishtHollandezeRomanishtDanezeFinlandishtHungarishtTurkishtFrengjishtPolakeNorvegjishtPortugezePortugezeGjermanishtItalishtAnglishtÇekeJump

10 Korrik 2006 08:35
     Jump is a classic platform action game developed by the Neodelight team. The design of the game is based on big pixels reminding us of the first video games. The addictive gameplay show us that a game don't need too complicated graphics! [Spacebar] to shoot, arrow key to move and jump.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashRamps - StrategjiMegaman - Lojra te vjetraLocoRoco online - Qejf
Hapland - AventurePac Man - Lojra te vjetraBomb jack - Lojra te vjetraPest Attack - AksionHamster keeping to the left ( はむレース ) - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh JK ( 15 Korrik 2006 11:41) : C'est sympa comme jeu
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.