Jumpo - loja
Drejtoria Lojrat
ÇekeAnglishtFinlandishtFrengjishtTurkishtRomanishtPortugezePortugezeSpanishtJumpo

10 Shtator 2008 07:23
     A simple and fun game developed by Jolene Strow. You control a frog that bounce on the ground. You only control the direction of jumps with the left and right arrow keys. Avoid the holes and reach the goal. 7 levels of increasing difficulty.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashCuboy quest - StrategjiPusho - StrategjiDR3I V3 - Sforcim
Blocis - StrategjiRaidenX - Lojra te vjetraMcCain Chin Up - QejfStreetfighter Online - Lojra me shume lojtareStar Cab - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Cheveu ( 10 Shtator 2008 12:20) : Les flèches haut/bas fonctionnent également.
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.