Just letters - loja
Drejtoria Lojrat
PolakeHollandezeDanezePortugezePortugezeGjermanishtNorvegjishtFrengjishtItalishtAnglishtFinlandishtTurkishtÇekeJust letters

19 Qershor 2006 07:28
     This is a multiplayer toy developed for Flash Communication Server by stefan from flashcomguru.com. Up to 50 players simultaneously drag and drop letters on the same fridge to form words and communicate. An interesting experiment to try at least once.Shqip


Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashRich Racer - Sport me motoraRED - SforcimDisorientation - Qejf
Win a gold fish - Ping-Pong ball cannon - Strategji3D Logic II - StrategjiMy Diamond Baby - AventureRAF - Global rescue - AksionCellblast - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh JK ( 13 Korrik 2006 14:08) : C'est super comme jeu ! regarder ce qu'on a fait:
http://www.imageshost.online.fr/up/1152799649_Just_Letters.bmp
  Profili     Mesazh pamp ( 1 Shtator 2006 14:00) : funny
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.