Left 4k Dead - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtDanezeAnglishtÇekeFrengjishtLeft 4k Dead

1 Qershor 2009 11:38
     The author of Miners4K (Markus Persson) is back with an amazing zombie game. Size of the file is only 4K! You need the java plugin to play it. WASD to move, mouse to aim and fire.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashStick remover - StrategjiDuel tullumbacesh - AksionSuppukuties - Strategji
Lojrat e Gel Invaders Panda  - AksionTimed climb - StrategjiBust a move - Puzzle Bobble - Lojra te vjetraIndestruc2Tank - AksionBallistic Biscuit - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jakk ( 17 Qershor 2009 22:26) : very funny and so frightening
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.