Kite battle - タレコミ - loja
Drejtoria Lojrat
KroateDanezeSpanishtNorvegjishtGjermanishtFrengjishtTurkishtHollandezePolakeItalishtFinlandishtAnglishtÇekePortugezePortugezeKite battle - タレコミ

24 Mars 2006 09:47
     Another cute game from japan ( author: ジーマ ). The goal of the game is to push the adversary kites out of the bounds while your kite stay inside. This concept is obviously inspired from the Sumo, the most popular sport in Japan. Use the mouse to move the kite and click on the mouse button to call back your kite. Each new player is getting more and more difficult to beat.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashLa brute - Lojra me shume lojtareLight bot - QejfMultiplayer Koi Koi - Lojra me shume lojtare
Rock Climber - SportePrincesha - Qejfno circles no - StrategjiDefender - Lojra te vjetraCubis 2 - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Ike ( 8 Prill 2006 12:34) : Bien
  Profili     Mesazh douglasnoel ( 3 Janar 2008 21:30) : ahsuhasuhsauh e muito bom
  Profili     Mesazh Nicolas ( 23 Korrik 2010 00:35) : Add mais jogos de pipas!
  Profili     Mesazh piano60100 ( 26 Gusht 2011 02:36) : pense em uma nota de 50 mande pra 2 jogos e olhe em baixo do teclado
  Profili     Mesazh $lele$ ( 20 Shkurt 2012 22:14) : meu deus na minha rua sou o melhor
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.