Mountain bike - loja
Drejtoria Lojrat
FrengjishtAnglishtFinlandishtÇekeTurkishtItalishtMountain bike

14 Dhjetor 2007 07:23
     Mountain Bike is a little 2D stunt biking game. Not the first one of course (BMX Star, BMX Tricks, etc...) but a nice one. Standard controls for this kind of game. Left and right arrows to tilt the bike left and right. Up and right arrows to accelerate and brake.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashRuneScape - Lojra me shume lojtareEvacuation - StrategjiWolfenFlash 3d - Lojra te vjetra
Megaman - Lojra te vjetraComa - AventureRussian labyrinth - StrategjiSpike Boy - AksionDezao - デザヲ - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.