Nanaca crash - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtNorvegjishtRomanishtFrengjishtTurkishtPortugezePortugezeGjermanishtDanezePolakeAnglishtFinlandishtÇekeNanaca crash

31 Mars 2005 01:40
     A japanese version of the "penguin & yeti" game. Click the mouse twice to set the direction and strength of the crash. Crazy game!Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashCat car - SforcimMassive Space Tower Defense - SforcimBalance - Sforcim
Flash element TD - Lojra te vjetraClickClickClick - QejfDesktop TD 1.5 - StrategjiThe world's hardest game - SforcimSpace penguin - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh sawashye ( 28 Shtator 2006 12:03) : Trés bon !
  Profili     Mesazh mustique ( 27 Prill 2007 08:14) : excellent mon record : 2429,47
  Profili     Mesazh popodelades ( 18 Janar 2009 00:21) : bah , mon record c'est 4200 et quelque...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.