Panda Tactical Sniper 2 - loja
Drejtoria Lojrat
DanezeFinlandishtAnglishtÇekeFrengjishtPanda Tactical Sniper 2

4 Maj 2009 21:42
     A puzzle/sniper game starring a badly behaved Panda bear! Panda is back and has a whole new set of tricks up his sleeve. It's your job as a tactical sniper to bail him out when he gets himself in trouble.

Play also Tactical panda 1.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashSky Flash - AksionBubbels - StrategjiThe stork eater - Qejf
Panik in Pogoland - StrategjiBullseye - SporteSim Work - QejfEtherena (beta) - AksionStreet Luge  - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Nati25 ( 31 Maj 2009 17:20) : ooie
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.