Fancy pants adventure - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtHollandezeKroateDanezeHungarishtFinlandishtNorvegjishtKatalonjeFrengjishtPortugezePortugezePolakeItalishtGjermanishtTurkishtAnglishtHebraishtÇekeFancy pants adventure

31 Korrik 2006 08:28
     The Fancy Pants Adventure is an online platform adventure game created by Brad Borne. You play a well-animated character with fluid control and great physics (you can perform some spectacular acrobatics), reminding us the excellent N Game. The goal of the game is to explore the levels and collect the trophies. Use the left and right arrow keys to move, the up arrow key to open doors, and [S] to jump.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashYaris Multiplayer - Lojra me shume lojtareTorture Chamber - SforcimBridges - Strategji
QWOP - QejfManifold - AventureHigher - QejfImmorTall - QejfWin a gold fish - Ping-Pong ball cannon - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh JK ( 31 Korrik 2006 14:22) : Super Bon jeu !!
Le jeu est très fluide, et le menu principal; je l'adore !!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.