Pop Pirates - loja
Drejtoria Lojrat
NorvegjishtKroateSpanishtTurkishtPortugezePortugezeItalishtÇekeGjermanishtFrengjishtAnglishtPolakeFinlandishtPop Pirates

12 Prill 2006 08:20
     Pop Pirates is a nice shooter developed in flash which takes place into a computer. Grab the music files stolen by the pirates and try to survive as long as possible. Controls are very intuitive, move the spaceship and fire with the mouse.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashSpace Ace - Lojra me shume lojtareJava Settlers of Catan game - Lojra me shume lojtareIQ marathon - cow game - Strategji
Fall of 21XX - Lojra te vjetraExit Path - SforcimMusic match - QejfSoccer 1.0 - SporteLojrat e Gel Invaders Panda  - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.