Princesha - loja
Drejtoria Lojrat
Shqip
SllovakePortugezePortugezeTurkishtFrengjishtGjermanishtSpanishtPolakeAnglishtItalishtDanezeFinlandishtÇekePrincesha

19 Korrik 2005 08:49
     Kjo eshte nje loje shume zbavitese, e ndertuar sipas sitlit te vjeter, ne te cilin ju duhet e fitoni zemren e princeshes. Shume lojra te vogla brenda njeres, njera prej tyre eshte kercimi. Shtypni celesin korrespondues kur shigjetat jane duke kaluar piken e kontrollit

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga lorenaLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashA daily cup of tea - QejfTactics Arena Online - Lojra me shume lojtareBubbels - Strategji
Cats - SforcimRobot Unicorn - SforcimKnife Throwing - Lojra me shume lojtareSuper Mario Flash 2 - Lojra te vjetraMaus Force Attack - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh unglücklich ( 11 Gusht 2006 08:11) : this game very funny
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.