Race3D - Gara3D - loja
Drejtoria Lojrat
FrengjishtAnglishtGjermanishtPolakeHebraishtFinlandishtGrekeHungarishtHollandezePortugezePortugezeSllovakeTurkishtItalishtÇeke
ShqipRace3D - Gara3D

31 Janar 2007 08:07
     Gara3D është një lojë shpejtësie në globin e java-s. Ju mund të vozitni një Ford (Ka,Galaktik,Eskort,Fiesta ose Mondeo) mbi 8 udhët(trakat) e zgjedhura. Makina (motori)3D është mjaft i thjeshtë por shumë e këndshme dhe e shijshme. Punë të mbar.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga leartLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
rrezik Pépère - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashFrog it - Lojra te vjetraDangle - StrategjiUp Beat - Qejf
Minigolf - Lojra me shume lojtareWarthog Launch - StrategjiSmoke City - AventureKill Time - SforcimGateway - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh diossos94 ( 31 Janar 2007 17:26) : strasznie głupia gra
  Profili     Mesazh ajan ( 14 Shkurt 2007 17:55) : oyun baska cikiyor baska turk war mi acaba ? burada :D
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.