Rock Climber - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFinlandishtNorvegjishtTurkishtPolakeFrengjishtAnglishtPortugezePortugezeHebraishtÇekeRock Climber

26 Korrik 2004 17:43
     Reach the summits with this climbing game. Move the hands and feet of your climber with the mouse towards new points and pay attention not to fall...Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashWoody Pop - Lojra te vjetraClickClickClick - QejfJoust - Lojra te vjetra
Doggles Vs Baron Van Hare - Sport me motoraPaper Toss - QejfVVVVVV (demo) - AventurePsychiatric ward - QejfFlash Chess 3 - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.