Super Soldiers - loja
Drejtoria Lojrat
EsperantoFinlandishtHungarishtSpanishtHollandezeDanezeHebraishtTurkishtPolakeItalishtFrengjishtGjermanishtAnglishtPortugezePortugezeNorvegjishtÇekeSuper Soldiers

13 Mars 2006 08:11
     There is an incredible amount of work behind this exceptional plateform game. Animations and design are exquisite. Defend yourself and destroy the orange guys (controls A,S, D and arrow keys) to comlpete each level.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashLa brute - Lojra me shume lojtareHash - AksionTrampoline - Sporte
Path 4 Mouse - SforcimDouble Jeu - SforcimDuck Fight - Sport me motoraSouthPark Pinball  - Lojra te vjetraAlpha bounce - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh U-zine ( 13 Mars 2006 18:53) : 21.000 !
Dommage que ce soit toujours la même chose...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.