Ice breaker - loja
Drejtoria Lojrat
PolakeFinlandishtAnglishtÇekeGjermanishtFrengjishtIce breaker

7 Qershor 2009 18:16
     Do you like Splitter ? This is the same game but with amazing pixel graphics (as usual with Nitrome games).
Click and drag with the MOUSE to slice through the ice - save the frozen vikings by getting them back to their longboat.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashChuck Norris - QejfTriglav - AventureYou Have To Burn The Rope - Qejf
Mercury Drops - StrategjiCuboy quest - StrategjiBonobo's Bongo - QejfHapland 3 - AventureDon't shoot Puppy - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.