Rockface Rescue - loja
Drejtoria Lojrat
NorvegjishtItalishtGjermanishtFinlandishtTurkishtPolakeSllovakeAnglishtPortugezePortugezeFrengjishtHebraishtHollandezeÇekeRomanishtRockface Rescue

21 Korrik 2004 08:00
     A helicopter, shipwrecked men, and keyboard controls (arrow keys, space, "z"). It is a very well presented game of balance where it is necessary to steer a helicopter and recover victims.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashJust letters - Lojra me shume lojtareFreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - Lojra te vjetraHapland 3 - Aventure
Rënia - SforcimGlobs - StrategjiLabirinti - SforcimFight man ( xiaoxiao 9 ) - AksionMiners4K - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.