Russian affairs - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFrengjishtHollandezeTurkishtFinlandishtGjermanishtPolakeAnglishtNorvegjishtPortugezePortugezeÇekeRussian affairs

26 Nentor 2004 03:13
     'E' to unholster the gun, 'A' to shoot, 'R' to reload, 'D' to holster and arrows to move. Solve the puzzle in this great adventure and action game.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashFlash Basketball Game - SportePsychiatric ward - QejfPanda Tactical Sniper 2 - Qejf
Hook, line & sinker - QejfGold Leaf - AksionTata i ja - AksionZ-Type - QejfJungle attitude - Xtrem SnowBoarding - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.