Spango i shmangur - loja
Drejtoria Lojrat
HollandezeFinlandishtSpanishtFrengjishtDanezeKroate
Shqip
NorvegjishtItalishtPortugezePortugezePolakeAnglishtGjermanishtTurkishtÇekeSpango i shmangur

4 Prill 2006 07:15
     Dizajn i freskët, koncept novator, editor me nivel, kjo lojë është shumë interesante. Qëllimi i kësaj loje është i thjeshtë, drejtoje spangon prej "START" (fillimit) deri te "END" (fundi). Nivelet e shumëta të mundësojnë lojë për një kohë.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga TeutaLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashCowabanga - AventureHOST - Lojra me shume lojtareFulltime Killer - Aksion
Tata i ja - Aksion3 Foot Ninja II - AksionCubic Exploding Goro - SforcimPanda jump game - QejfSpace teenagers - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Komix ( 4 Prill 2006 14:43) : Not bad
  Profili     Mesazh FoxClad ( 4 Prill 2006 15:26) : sa va il est bien mai il peu s améliorer
  Profili     Mesazh musszka ( 15 Prill 2006 07:37) :
  Profili     Mesazh rem73 ( 24 Prill 2006 16:44) : Bof les niveaux sont pas toujours du plus sumple au plus compliquer et puis c'est toujours pareile ...
  Profili     Mesazh darkmistkill ( 13 Qershor 2006 12:09) : c genial ce jeu mais suis bloquer au bonhomme _ _'

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.