Street Luge - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtHebraishtJaponezePortugezePortugezeFrengjishtItalishtPolakeGjermanishtAnglishtFinlandishtÇekeStreet Luge

16 Dhjetor 2005 09:09
     A 3D Shockwave game in which you play as a crazy street ludger. Fun game. Arrow keys to turn, A key to accelerate and Z key to brake.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashTycoon Online - Lojra me shume lojtareWaffle Boy's mountain adventure - Sport me motoraARC - Qejf
Pile O'Bubbles - QejfPuzzPinball - StrategjiArtillery live - Lojra me shume lojtareJetspeed - SforcimJelly battle - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh U-zine ( 5 Janar 2006 21:51) : Je surkiffe ce jeu !!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.