The Dark Room - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtHollandezePolakeSpanishtItalishtFrengjishtGjermanishtAnglishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeRomanishtThe Dark Room

23 Qershor 2005 08:58
     A brilliant 3 dimentional puzzle flash game, your main challenge is "what am I suppose to do?". Using only the mouse, point, click and solve the mystery of the dark room.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra Flash1943 - Lojra te vjetraAlex in danger - AksionCrash Course Football - Sport me motora
Candy toss (Halloween game) - AksionPrincesha - QejfPile O'Bubbles - QejfTCB Museum - AventureCrimson room - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.