Twizzle - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtÇekeAnglishtRomanishtFrengjishtTurkishtPortugezePortugezeTwizzle

5 Shtator 2008 09:18
     Twirl + Puzzle = Twizzle. A simple and challenging puzzle game. Try to reach the last ring by jumping from rings to rings. On the grey rings you can't move. That's all you need to know.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashFly Plane - Sport me motoraEclipse polarity - AksionLunar mouse house 3 - Sforcim
Forgotten myths - Puh-Sye-Dun - AksionHamster keeping to the left ( はむレース ) - QejfBubbleZ - Lojra me shume lojtareBattlegrounds - StrategjiMoon Master - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.