R-Type Flash - loja
Drejtoria Lojrat
ÇekeAnglishtFinlandishtPortugezePortugezeFrengjishtR-Type Flash

23 Tetor 2008 08:34
     Is there anybody on earth who has never played R-Type ?
Here is a short and online version of R-Type you can play right in your browser.
And for Flash developers, the source code is available!Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashBania Kururin (Rocket Cat-girl ) - SforcimSwim, Fish, Swim - QejfMaus Force Attack - Aksion
The Shell Game - QejfBlock down - StrategjiLost Outpost - AventureSuper Karoshi - StrategjiRise of atlantis - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.