Xevious - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtRomanishtItalishtHollandezeTurkishtItalishtGjermanishtPolakePortugezePortugezeFrengjishtSpanishtAnglishtFinlandishtÇekeXevious

15 Qershor 2005 10:29
     A famous shooter game released by Atari in 1982. Control a fighter with guns and bombs that must infiltrate a highly defended area and destroy everything in sight.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashGet groovy - StrategjiDancing queen - SporteFrosty Flips - Sporte
Deanimator - QejfFantastic contraption - StrategjiParking zone - StrategjiTransylmania - AksionPLANned - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.