Upgrade complete - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtNorvegjishtGrekeFrengjishtKineze e thjeshtuarUpgrade complete

28 Shtator 2009 10:44
     This game push to the limits the upgrade mechanics in games. You have to buy and upgrade everything in the game, including, menus, buttons, graphics, preloaders, and so on. And it works, it's very addictive.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashSpace Invaders - Lojra te vjetraBania Kururin (Rocket Cat-girl ) - SforcimAtari play - Lojra me shume lojtare
Wogger World - AventureEscalade - SforcimThe blue button game - SforcimTansylmania I & II - AksionDezao - デザヲ - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.