Urban Dead - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtItalishtGjermanishtFrengjishtPolakeAnglishtPortugezePortugezeNorvegjishtFinlandishtÇekeUrban Dead

7 Nentor 2005 09:13
     Urban Dead is a massively multiplayer zombie apocalypse game where the living and the undead compete for the control of a quarantined city. There are alreay 90000 registered players.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashLine Rider - QejfSpider-Man dhe Bat-Man - AksionCurveball - Lojra te vjetra
Fall of 21XX - Lojra te vjetraAtari play - Lojra me shume lojtareTowel War - QejfAlbanese - AksionJumpo - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.