Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

sidnei.zion

Mashkull
shteti : Brazil
Rregistrimi 19 Korrik 2004 11:09
Vizita e fundit 3 Gusht 2011 00:13


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  tjetra  
Striking Saints   144448 piket. tingelloi : 324

4 1691 153160 96602 5 Shkurt 2008 04:15
Neave Frogger   Pa renditje

4 180 1910 663 26 Nentor 2006 22:17
This game SUCKS   93 piket. tingelloi : 297

4 1 93 32 15 Nentor 2006 16:56
Balls   333 piket. tingelloi : 195

3 0 333 132 10 Shkurt 2008 21:46
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  Pa renditje

3 -6.78 24.4 12.44 17 Shtator 2005 18:01
Jade Emperor   Pa renditje

2 667 1090 879 5 Shkurt 2008 04:20
Cirplosion   220 piket. tingelloi : 174

2 170 220 195 11 Shkurt 2008 01:47
Sproing!   727 piket. tingelloi : 302

2 696 727 712 11 Shkurt 2008 01:52


azhornimi i fundit : 17 Janar 2022 16:26

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh sidnei.zion ( 18 Shtator 2005 21:37) : Vamos que vamos...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.