Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

This game SUCKS

Loje e krijuar nga kingbaggot
Adrese interrneti (http://...)


A game where you HOOVER up GOOD FRUIT, but AVOIDING IT if it goes RED and SPIKY!! The more you SUCK, the HARDER you SUCK !

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga kingbaggot
Perkthyer nga kingbaggot


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonJump Gear 2Cold FusionJump Gear - Random
Love OverdoseCrazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashFulltime Killer - AksionPanic Breakout - Lojra te vjetraPacman Mouse - Lojra te vjetra
Dolphin Olympics - QejfDirt Bike 2 - Sport me motoraRun 'n roll - Lojra me shume lojtareAfter years in Dark tunnels - Lojra te vjetraCubic Exploding Goro - Sforcim
Save the earthCapsulesMiners4KRingmaniaBilboquet game
Ringmania 2Babboon & friendsSoccer challengeOne On OneABC
Luaj
21 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 106792 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jp ( 15 Shkurt 2007 11:51) : There must be at least 3 players of the country before it's displayed on this list
  Profili     Mesazh abdussamed ( 10 Qershor 2007 07:04) : yess!2.ciyim
  Profili     Mesazh talha_2752 ( 5 Shtator 2008 11:08) : ben birinci olcam çok zor oslada olcam
  Profili     Mesazh fabio_colorado ( 25 Janar 2010 20:06) : 2 Lugar ... quase !!!!
  Profili     Mesazh fabio_colorado ( 25 Shkurt 2010 21:31) : Finalmente, 1 Lugar
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit UquR 302 piket.
Me i miri i dites UquR 302 piket.