Bigjump challenge - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtRomanishtFrengjishtRusishtGjermanishtTurkishtNorvegjishtPortugezePortugezePolakeAnglishtFinlandishtHungarishtÇekeBigjump challenge

13 Prill 2005 03:49
     A cute ski jump game by agens.no. Spacebar to start and increase the speed. Arrow keys to stay in balance and to perform tricks after the big jump.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashRuneScape - Lojra me shume lojtareQuake 3 - Lojra te vjetraKite battle - タレコミ - Sporte
Scared - Lojra te vjetraIkoncity Air Hockey - SporteTennis game - SporteTunnel Rush - SforcimGjejeni 4 - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.