Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Jade Emperor

Loje e krijuar nga qplaygames
Adrese interrneti (http://...)


The Emperor´s riches fill up his treasury until they reach the coin of sorrow.
Save the Emperor from bad luck and eliminate all cursed Treasures.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga qplaygames
Perkthyer nga qplaygames


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashCheerleader toss - QejfShift - StrategjiCounting the stars game - Sforcim
Gladiator - QejfStreetfighter Online - Lojra me shume lojtareDonkey Kong Flash - Lojra te vjetraPendulumeca - QejfZwoK! - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Luaj
17 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 98513 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh sloni_necker ( 15 Tetor 2006 21:21) : What are you said, X-man ?
  Profili     Mesazh Agula ( 27 Tetor 2006 05:45) :
  Profili     Mesazh Agula ( 3 Nentor 2006 15:21) : I like this game
  Profili     Mesazh sloni_necker ( 3 Nentor 2006 16:40) : woooooooooow
  Profili     Mesazh oskesoy ( 23 Shkurt 2007 19:16) : hep yaklaşıyorum amaa bi türlü olmuyoooo
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit mareuil 8170 piket.
Me i miri i dites mareuil 8170 piket.