Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Striking Saints

Loje e krijuar nga superjoep
Adrese interrneti (http://...)


The aim of the game is to get the highest score by destroying enemies : Saint with red cross.
Avoid to shoot you friends. You will earn bonus points and a life when they land : Saint with green circle.
Rotate the flower with left and right arrow keys. Hit space to shoot. Press "p" to pause the game.

Good luck!

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga superjoep
Perkthyer nga superjoep


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashATV Challenge - Sport me motoraTrackmania Sunrise - Sport me motoraBonobo's Bongo - Qejf
Spy Academy - AventureDrunk driver - Sport me motoraPacXon - Lojra te vjetraVVVVVV (demo) - AventureThe Mile High Club - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Luaj
25 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 108465 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh nito ( 10 Mars 2006 18:16) : reiousse so tem brasuca na frente...
  Profili     Mesazh jideart31 ( 29 Mars 2006 11:16) : cool
  Profili     Mesazh martin66 ( 27 Korrik 2006 09:00) : nice lvl 17 scor: 533678
  Profili     Mesazh Nefrit ( 11 Janar 2007 19:17) : Did every body forget about this game??
  Profili     Mesazh Polio1 ( 15 Mars 2007 16:07) : Seems like it :D
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit leleo_aftm 285919 piket.
Me i miri i dites leleo_aftm 285919 piket.