Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Nico A7

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 25 Korrik 2005 11:06
Vizita e fundit 30 Qershor 2006 11:33


Statistika personale
1  2  tjetra  
Jump Knight   234 piket. tingelloi : 88

215 0 234 58 3 Gusht 2005 08:39
Diams   0 piket. tingelloi : 502

207 0 0 0 27 Korrik 2005 16:42
Rebounds   Pa renditje

60 1 93 18 16 Maj 2006 09:33
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  138.59 piket. tingelloi : 306       PERSERITJE        

39 -1.36 138.59 102.37 3 Gusht 2005 08:42
Centrifuge   250 piket. tingelloi : 166

37 0 250 49 1 Gusht 2005 08:42
Flash Snake   Pa renditje

33 1 29 16 3 Gusht 2005 08:55
Kapiten Pépère
  205.47 piket. tingelloi : 1408       PERSERITJE        

22 134.89 205.47 191.27 3 Gusht 2005 08:16
Pépère on the rocks
  180.76 piket. tingelloi : 1771       PERSERITJE        

20 135.19 180.76 168.01 28 Korrik 2005 08:42


azhornimi i fundit : 5 Dhjetor 2019 08:53

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh X-man ( 31 Korrik 2005 06:50) : I don't speak frence, so what do u mean? can u please write in english??
  Profili     Mesazh Nico A7 ( 1 Gusht 2005 08:54) : What ? I speak french and english too... But not israëlian
  Profili     Mesazh nelaluna ( 28 Gusht 2005 23:50) : Chapeau pour ton score au chassé d'ange ...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.