Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

hm_raul

Mashkull
shteti : Brazil
Rregistrimi 9 Shkurt 2005 17:26
Vizita e fundit 4 Gusht 2005 21:23


Statistika personale
1  
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  133.73 piket. tingelloi : 470       PERSERITJE        

30 33.39 133.73 100.58 12 Qershor 2005 17:22
Pépère on the rocks
  Pa renditje

20 113.38 172.46 152.04 28 Qershor 2005 19:55
frena dore Pépère
  Pa renditje

16 125.02 340.3 254.91 18 Qershor 2005 20:08
Kapiten Pépère
  Pa renditje

5 171.5 180.19 177.28 10 Shkurt 2005 16:54
Bilboquet game   127 piket. tingelloi : 6

3 26 127 77 28 Mars 2005 14:09
parkim paralel
  Pa renditje

1 83.38 83.38 83.38 9 Shkurt 2005 17:40
Loja e elefantit
  Pa renditje
1 11.86 11.86 11.86 10 Shkurt 2005 16:56

  16

Loja e elefantit
  Pa renditje
1 44.35 44.35 44.35 9 Shkurt 2005 18:02


azhornimi i fundit : 14 Shtator 2019 11:31

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh leleo_aftm ( 19 Prill 2005 13:02) : com he as manha pra jogar biboquete?
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.