Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Oris.Marii

Mashkull
shteti : Netherlands
Rregistrimi 8 Mars 2006 14:18
Vizita e fundit 26 Gusht 2009 14:11


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  tjetra  
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  43.94 piket. tingelloi : 4454       PERSERITJE        

3 27.42 43.94 35.09 29 Maj 2006 07:22
Touch The Bubbles   380 piket. tingelloi : 80

2 372 380 376 19 Qershor 2007 17:12
CyBalls   14310 piket. tingelloi : 153

2 2710 14310 8510 17 Maj 2006 07:12
Pépère on the rocks
  182.8 piket. tingelloi : 1334       PERSERITJE        

2 115.38 182.8 149.09 18 Maj 2006 21:14
Fishy Falldown   Pa renditje

1 987 987 987 21 Maj 2006 13:47
Flash Snake   88 piket. tingelloi : 179

1 88 88 88 30 Prill 2006 17:40
Gloops   Pa renditje

1 33 33 33 28 Maj 2006 09:40
Kapiten Pépère
  Pa renditje

1 176.9 176.9 176.9 29 Maj 2006 07:27


azhornimi i fundit : 24 Maj 2022 10:54

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh X-man ( 31 Maj 2006 07:41) : ik dacht al dat je het had op gegeven.......
  Profili     Mesazh X-man ( 31 Maj 2006 12:38) : tja, exames zijn belangrijker.... gelukkig ben ik daar al jaren vanaf....
  Profili     Mesazh X-man ( 6 Qershor 2006 19:40) : probeer me nu maar eens te verslaan........
  Profili     Mesazh jp ( 29 Janar 2007 14:51) : Do you remember if you scored exactly 380 for another level (before or after this one) ?
When you realize the problem, had you already seen how the level looks ?
Do you remember which levels you played, what actions you did, before you realize this bug ?
  Profili     Mesazh Komix ( 19 Mars 2007 09:19) : cool avatar ^^
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.