Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

salih123456

Mashkull
shteti : Turkey - Turquie
Rregistrimi 7 Qershor 2006 15:05
Vizita e fundit 14 Janar 2007 06:49


Statistika personale
1  2  3  tjetra  
Diams   8 piket. tingelloi : 19

202 0 8 0 18 Qershor 2006 10:53
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  147.02 piket. tingelloi : 25       PERSERITJE        

46 31.2 147.02 134.77 21 Qershor 2006 05:56
parkim paralel
  174.77 piket. tingelloi : 43       PERSERITJE        

37 -47.14 174.77 143.94 25 Qershor 2006 17:10
This game SUCKS   1024 piket. tingelloi : 12

31 3 1024 312 21 Qershor 2006 06:21
frena dore Pépère
  394.39 piket. tingelloi : 75       PERSERITJE        

24 325.86 394.39 377.42 18 Gusht 2006 09:06
Jump Knight   172 piket. tingelloi : 264

23 2 172 57 12 Qershor 2006 11:10
Balls   1623 piket. tingelloi : 22

22 0 1623 896 21 Qershor 2006 07:22
Kapiten Pépère
  226.38 piket. tingelloi : 32       PERSERITJE        

21 54.05 226.38 198.25 18 Gusht 2006 09:03


azhornimi i fundit : 22 Maj 2020 15:54

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh abdussamed ( 9 Qershor 2006 12:07) : nasılsın salih123456
  Profili     Mesazh salih123456 ( 21 Qershor 2006 13:38) : arkadaslar gorsel hafıza oyununda takılma oluyor yani ekran donuyor oyun devam etmiyor sebebini bilen varsa soyleyebilirmi yoksa bilgisayardan mı kaynaklanıyor????? yaptıgım rekorlor bosuna gidiyor
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:34) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.