Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

seko_54

Mashkull
shteti : Turkey - Türkiye
Rregistrimi 27 Qershor 2006 15:24
Vizita e fundit 10 Shtator 2012 13:14


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  tjetra  
Cold Fusion   Pa renditje

20 521 1259 719 9 Shkurt 2007 06:44
Chickencatcher   327 piket. tingelloi : 78

20 0 327 219 20 Janar 2009 21:12
Clownoids   736 piket. tingelloi : 129

19 0 736 92 22 Shkurt 2007 12:46
Suna Sudoku   180 piket. tingelloi : 198

19 25 180 90 20 Janar 2009 21:26
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  144.47 piket. tingelloi : 59       PERSERITJE        

18 87.43 144.47 124.96 16 Qershor 2007 09:41
Jade Emperor   6682 piket. tingelloi : 127

18 1197 6682 3258 20 Janar 2009 21:17
FastShoot 2   111447 piket. tingelloi : 177

18 9070 111447 39720 20 Shkurt 2007 13:04
Tunnel Rush   9304 piket. tingelloi : 205

13 229 9304 3020 12 Shtator 2010 01:10


azhornimi i fundit : 2 Korrik 2024 09:22

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh abdussamed ( 2 Janar 2007 11:18) : saol seko
  Profili     Mesazh abdussamed ( 4 Janar 2007 16:29) : yaparsın sen ben sana guveniyom
  Profili     Mesazh seko_54 ( 13 Janar 2007 18:00) : saglık olsun
  Profili     Mesazh Hamtaro ( 29 Gusht 2009 13:22) : what are you guys speakin terki
  Profili     Mesazh seko_54 ( 9 Shtator 2009 14:09) : barış mesajı aylar sonra gorsem yazıorum :D aynen ozlettın kendını. STyle_STreet_5354@hotmail.com ekle
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.