Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Clownoids

Loje e krijuar nga xix
Adrese interrneti (http://...)


This simple game is somewhere between asteroids and pang.

Just, click to shoot.

Shooting causes recoil so is also used to move your ship.

Pop all of the balloons as fast as you can, you have 1 minute to succeed.


[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga xix
Perkthyer nga xix


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashBust a move - Puzzle Bobble - Lojra te vjetragpokr (Texas Hold'em game) - Lojra me shume lojtareSpace Ace - Lojra me shume lojtare
Connect 4 - StrategjiZ-Type - QejfJust letters - Lojra me shume lojtareTilt 2 - Sforcim5 a side football - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Luaj
22 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 112355 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh pesimist1 ( 14 Mars 2006 17:48) : nasıl olsun be güzel işte

  Profili     Mesazh La-cremeria ( 15 Mars 2006 18:02) : I'm 22-nd in this game!!! I'm happy!!!
  Profili     Mesazh Snajper88 ( 29 Qershor 2006 15:41) : I`m 6-nd jupi
  Profili     Mesazh Jason B ( 4 Shtator 2006 15:58) : Those popping balloons are actually making a tune Can't put my finger on it but it's definitely there! The last balloon always does the highest pop.
  Profili     Mesazh Kubi718 ( 3 Shkurt 2008 14:27) : Only one balloon last! It's like EsTension!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit xdigox 216 piket.
Me i miri i dites xdigox 216 piket.