Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

kyns

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 20 Korrik 2006 15:01
Vizita e fundit 5 Qershor 2007 19:30


Statistika personale
1  2  3  4  5  6  7  tjetra  
Diams   0 piket. tingelloi : 970

405 0 0 0 3 Gusht 2006 18:07
frena dore Pépère
  386.13 piket. tingelloi : 1358       PERSERITJE        

244 59.27 386.13 343.97 8 Gusht 2006 22:08
Kapiten Pépère
  218.78 piket. tingelloi : 315       PERSERITJE        

214 67.27 218.78 194.96 3 Gusht 2006 17:11
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  134.92 piket. tingelloi : 434       PERSERITJE        

147 12.45 134.92 105.04 7 Gusht 2006 21:36
parkim paralel
  159.7 piket. tingelloi : 1149       PERSERITJE        

118 74.85 159.7 142.8 3 Gusht 2006 18:50
Rebounds   Pa renditje

113 0 79 26 24 Gusht 2006 12:07
Jump Gear - Random   4937 piket. tingelloi : 236

110 184 4937 1492 1 Tetor 2006 16:12
Pépère on the rocks
  184.07 piket. tingelloi : 1101       PERSERITJE        

87 139.68 184.07 170.67 3 Gusht 2006 12:35


azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 08:00

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh kyns ( 8 Gusht 2006 17:57) : comprends pas !!! c'est qui ...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.